logo orange dot - barvy-laky

PREZENTACE ORANGE DOT

ORANGE DOT s.r.o. silný partner pro vaše lakování.

1K High Build Primer

Single Image
Stručný popis výrobku:
1 komponentní vysoce strukturovaný víceúčelový základový nátěr. Pro plně vytvrzené nátěry, polyesterové tmely a G.R.P. Pro rychlou opravu nerovností povrchu na lakovaných dílech, pro malé bodové opravy i pro celkové lakování nových dílů.
Specifikace výrobku:
1 komponentní vysoce strukturovaný základový nátěr ve spreji je speciálně navržen pro vyplnění a základní broušení škrábanců a nerovností povrchu před nanesením vrchního nátěru. Je schopný vytvořit film tenké vrstvy podobný základovému nátěru aplikovanému stříkací pistolí. Výhodou použití základu ve spreji je, že zakrývání okolních částí je sníženo na minimum. Dobrá přilnavost na kov a plasty, vysoce strukturovaný, dobré plnící vlastnosti, rychle schne, snadno brousitelný, kompatibilní se všemi vrchními materiály, neobsahuje chrom. Může být použit na mnoho plastových povrchů bez použití základového materiálu. Před aplikací je nutné provést test s ohledem na mnoho druhů plastových materiálů.
Cena výrobku:
Všechny ceny výrobků jsou pouze orientační. Stálým odběratelům garantujeme zvýhodněné rabatní podmínky. Bližší informace Vám podají naši regionální zástupci. » zde:
Parametry výrobku:
Název: Specifikace: Box: Karton: Technický list: Bezpečnostní list: Cena s DPH:
145246 světle šedá / 450 ml 1 6 120,-
145603 tmavě šedá / 450 ml 1 6 120,-
145604 bílá / 450 ml 1 6 120,-

Katalog dle použití:

Katalog dle výrobce:

ORANGE DOT 2009 © All right reserved | Sitemap | Administrace