logo orange dot - barvy-laky

PREZENTACE ORANGE DOT

ORANGE DOT s.r.o. silný partner pro vaše lakování.

Představení společnosti OrangeDOT:

Vážení obchodní partneři,

právě jste otevřeli webové stránky společnosti OrangeDOT s.r.o., která se zabývá distribucí lakýrnických hmot a příslušenství a to jak pro opravárenské lakování autokarosérií, tak pro průmyslové lakování.

Společnost dováží opravárenské autolaky RM s nejrozsáhlejší vzorkovnicí barevných odstínů, podkladové materiály OrangeDOT.

V naší obchodní síti se zabýváme distribucí širokého rozsahu výrobků a příslušenství Carsystem, antikorozními nástřiky a lepidel Sika, brusným programem OrangeDOT a SIA, stříkací techniky Sata a DeVilbiss.
Pro průmyslové lakování dodáváme vysoce kvalitní nátěrové hmoty Synpo.

Společnost byla založena v roce 2007 a zajišťuje dodávky a servis prostřednictvím osmi provozoven rozmístěných v jednotlivých krajích ČR.

Společnost OrangeDOT klade ve všech ohledech důraz na životní prostředí, z toho důvodu dodává pouze materiály, které vyhovují zákonným normám EU.

Cílem společnosti je revitalizace a posílení pozice opravárenských autolaků značky RM na trhu v ČR a obnovení důvěry bývalých uživatelů těchto autolaků, podporovanou dodáváním ostatních vysoce kvalitních produktů v celé šíři.

Společnost má pro své nové obchodní partnery připraven program OrangeInvest, na základě kterého se společnost bude významným způsobem podílet vlastními finančními prostředky na minimalizaci prvotních vstupních nákladů na dodávku technologií a materiálů.

Zdraví Vás kolektiv Orange Dot.

PREZENTACE ORANGE DOT

Navštivte náš nový internetový obchod na Orange Moravia

ORANGE DOT 2009 © All right reserved | Sitemap | Administrace